Στην σχολή Zongas Fighting Team διδάσκονται οι μεικτές πολεμικές τέχνες, το μαχητικό άθλημα Τάι Μπόξινγκ ,το Κικ Μπόξινγκ και το καράτε. Μέσα από την συστηματική προπόνηση στις παραπάνω τέχνες και αθλήματα βελτιώνεται η φυσική κατάσταση του ατόμου
Εκπαιδευτής και ιδρυτής του συλλόγου είναι ο Νικηταρής Βαγγέλης με προπονητική εμπειρία σαράντα ετών. O πρώτος Ρόδιος που πήρε μαύρη ζώνη απο την JKA το 1982. Κατέχει το βαθμό του 6ου Dan απο την ΕΛΟΚ και είναι περιφερειακός ομοσπονδιακός εξεταστής νήσων Αιγαίου. Είναι μέλος της τεχνικής επιτροπής της ΕΛΟΚ, προπονητής της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού στο άθλημα του Καράτε, με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος εγκεκριμένης απο την Γ.Γ.Α..
Ρόδος
×
Κουπόνι Δωρεάν Μαθημάτων
Κερδίσατε 2 δωρεάν μαθήματα γνωριμίας στις συνεργαζόμενες σχολές του Πανελλήνιου Οδηγού Πολεμικών Τεχνών!
Επιλέξτε ποια σχολή θέλετε να επισκεφθείτε από τις συνεργαζόμενες σχολές του ΠΟΠΤ.
Καλέστε τον υπεύθυνο της σχολής για να ενημερωθείτε για τις διαθέσιμες ημέρες και ώρες μαθημάτων.
Δείξτε το κουπόνι των 2 δωρεάν μαθημάτων στον υπεύθυνο της συνεργαζόμενης σχολής που σας ενδιαφέρει.