Το ΔΣ του Εύαθλου Λευκάδας συγχαίρει ολους τους αθλητές του σωματείου που συμμετειχαν στον 11ο Ημιμαραθώνιο Λευκάδας για ενδεκατη συνεχόμενη χρονιά!
Ιδιαίτερα συγχαίρουμε τον Κοτσινη Βαγγέλη που τερματισε στην πρωτη δεκαδα στην διαδρομή των 5χλμ και ο οποιος είναι μέλος της Εθνικής ομάδας Κικ Μποξ και θα εκπροσωπήσει την Χώρα μας στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Ουγγαρία τον Αύγουστο.
Ο σύλλογός μας συνεχίζει με νεους στοχους.